Zdroj: TV Nova
Herečka léčitelka

Hvězda Tváře a Ordinace Míša Badinková: Zvláštní alternativní léčba nebezpečné nemoci!

Oblíbená herečka Míša Badinková (39) se kromě kariéry snaží být i dobrou matkou. A protože není zrovna zastáncem takzvané chemie, své dcery léčí opravdu kuriózním způsobem.

8 fotek
Představitelka seriálové doktorky Aleny Rytířové z Ordinace a také jedna ze soutěžících oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. To je Míša Badinková v kostce. Kromě pracovních povinností se ale herečka stíhá věnovat i své rodině, hlavně dcerce Evelýně (8) a Emílii (4,5).

Jako správná matka se o holčičky Míša řádně stará i ve chvílích, kdy je trápí nějaká ošklivá nemoc. Antibiotika ale jako možnost léčby neuznává. „Když přijde rýmička a horečka, tak prostě to srážíme ledovými zábaly. Sice kvůli tomu celou noc nespím, ale pak ta teplota dojde do určitého bodu, dám jim paralen a pak to klesne,“ popisuje své osvědčené metody herečka v internetovém pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

I přesto, že si je Míša Badinková vědoma, že není lékař, měla však odvahu ozkoušet i radikálnější alternativy léčby vážnějších planých neštovic. „To jsme byli u moře, moc možností nebylo, tak jste si to vygooglili... Přinesla jsem nějaké olejíčky, Evelýnce jsme dali košili a klobouk, aby na ní nesvítilo sluníčko a strčili jsme jí vždy do moře, vylouhovat. A za šest dnů bylo po neštovicích!“ pochlubila se Míša, jak se jí s partnerem podařilo zbavit dceru neštovic bez léků jen za pomocí bylinných olejů a blahodárných účinků moře.

Nejlepší lékař? Tvá vlastní vůle
Zvláštní způsoby léčby: hadi, červi a hmyz!

Autor: bin

Diskuze