Nemocná Šárka Vaculíková - 1
Zdroj: TV Nova

Hvězda seriálu Ulice Vaculíková na lůžku. Následky virózy jsou horší, než čekala

V posteli s kulichem a devětatřicítkami horečkami skončila po tomto víkendu hvězda seriálu Ulice Šárka Vaculíková. Celodenní natáčení a večerní divadelní představení s chřipkou si vybraly svoji daň. Následky přechozené virózy jsou ale horší, než si chtěla připustit.

10 fotek
V plánu tohoto týdne má navíc divadelní představení i povinnosti v seriálu Ulice. “Je mi opravdu špatně, moc si neumim predstavit, že bych teď měla vylézt na jeviště. Zkrátka, když jsem nebyla schopná naordinovat si včas odpočinek, tak mě to teď takhle skolilo. Do konce týdne se ale musim uzdravit, jednak točim Ulici a hlavně v neděli hraju v Celetné mé milované představení Milena má problém. Takže teď budu ležet, spát, prolévat se čajem, jíst kila a kila grepů a citronů a na konci týdne budu fit jak čamrda! Jak říká moje babička,” říká s chrapotem v hlase Šárka Vaculíková.

Problém má nejenom Milena, ale i Šárka. Vaculíková proto ulehla do postele a jen tak se z ní nezvedne. “Uznávám, že tenhle outfit není úplně repre, ale to je teď to poslední, na čem mi záleží,” směje se sympatická herečka. “Jsme zvyklí hrát s chřipkou i horečkami. V hledišti nikdo nic netuší, ale na jevišti to je peklo. Jednak kolegové pochopitelně nejsou nadšení z bacilonosiče a pak, když představení skončí, máte pocit, že je po vás. Párkrát jsem to zažila, teď to nedopustím,” dodává.

Přehrát poslední díl

Na nejnovější díly Ulice se podívejte ZDE. Na portálu Nova Plus se můžete podívat i na exkluzivní videa ze zákulisí a ukázky z připravovaných dílů.

Autor:

Diskuze