Šárka Vaculíková - 4
Zdroj: Instagram
Jako modelka

FOTO: Hvězda Ulice Šárka Vaculíková se představila v roli modelky! Snad nikdy nebyla krásnější

Herečka Šárka Vaculíková (30) je známá především rolí Adriany Peškové, kterou ztvárňuje v seriálu Ulice. Talentovaná herečka však neoplývá jen hereckým umem, ale taktéž byla obdařena velkým půvabem. Na Instagramu se pochlubila fotkou v sexy vínových šatech a z fleku by mohla dělat i modelku. Co myslíte?

6 fotek
Herečka Šárka Vaculíková, která je neteří idola dívčích srdcí Lukáše Vaculíka, zažívá nejen pracovní úspěchy na prknech divadelních, ale popularitu jí přinesla hlavně role Adriany Peškové, kterou hraje v oblíbeném seriálu Ulice. Daří se jí také v osobním životě.

I přesto, že krásné blondýnce je už třicet let, zraje jako víno a může si vybírat i mezi mladšími muži. Před nedávnem se kolem ní motal mladý urostlý herecký kolega Marek Lambora (22) a začalo se spekulovat o jejich vztahu. Když pro ni galantní krasavec přichystal oslavu k jejím kulatým narozeninám, bylo všem jasné, že je mezi nimi něco více než pouze přátelství. Před nedávnou dobou se potvrdilo, že je tomu skutečně tak a mladí herci tvoří pár.

Není divu, že půvabná blondýnka září štěstím jako sluníčko. Herečka se také nechala zvěčnit v sexy póze, že mnohým mužům se při jejím svůdném pohledu ve vínových krajkových minišatech tají dech. S takovou postavou by z fleku mohla dělat i modelku, co říkáte? Na to, jak jí to sluší, se můžete podívat do galerie!

Autor: ham

Diskuze