Ondřej Havel - 1
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com
To je kočka

Ondřej Havel z Ulice zavzpomínal na začátky se svou přítelkyní! Už to bude rok, co se dali dohromady

Herec Ondřej Havel (22) se pochlubil tím, že je svou půvabnou přítelkyní už skoro rok. Je vidět, že je stále zamilovaný až po uši a je v osobním životě šťastný.

10 fotek
Ondřej Havel je rozený talent. Kromě herectví je také zpěvákem, tanečníkem, moderátorem i dabérem. Obdivuhodné je, že k tomu všemu ještě stíhá osobní život. Ten by mu mohl leckdo závidět.

Už rok si totiž hýčká krásnou blondýnu, která by postavou mohla konkurovat profesionálním modelkám. Adéla po jeho boku jen kvete a Ondra také vypadá velmi spokojeně. „Už to bude téměř rok. Vánoční Praha ze Staroměstského orloje je krásná a doufám, že si tam tenhle rok zase vylezem, co, Adélko?“ napsal si na Instagram zamilovaný herec.

Ondřej působí v mnoha muzikálech. Nejvíce ho však proslavila role Jiřího Hložánka v nekonečném seriálu Ulice. Tam si zahrál protekčního syna, který vždy spoléhal na otcův vysoký politický post. Tehdy mu prošla každá lumpárna. Pak si s otcem přestal notovat a osamostatnil se. V současné době v Ulici představuje mladého schopného muže, který čeká na svou první velkou lásku.

ČTĚTE TAKÉ:
VIDEO a FOTKY: Johan a Ondra na hranici svých sil i možností!

Autor: Beat

Diskuze