Veronika Zelníčková - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Boží mlýny?

Hvězda seriálu Ordinace byla před dvěma lety brutálně napadena. Teď přišla smrt!

28. července to budou dva roky, co herečka známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 zažila noční můru v podobě drsného fyzického napadení ze strany svého známého Waldemara Malíka. A právě ten je teď už po smrti!

7 fotek
Stalo se to 28. července 2016, když Veronika Zelníčková byla ve zkušebně své skupiny Anacreon s Waldemarem malíkem. Nasnídali se a poté měli společně jet do banky. Jenže při odchodu ji Malík údajně praštil půllitrem po hlavě, povalil na zem a začal škrtit.

Herečka se snažila bránit, ale Malík ji poté znovu udeřil. Tentokrát dvěma lahvemi s pivem. Zase do hlavy... pak se jí ale jako zázrakem podařilo ze spárů útočníka uniknout k sousedům. Malíkovi za jeho čin hrozilo 18 let vězení, ale nakonec od soudu odcházel s rozsudkem ve výši osmi let za mřížemi. Vězení se mu ale stalo podle informací Expres.cz jeho posledním útočištěm v životě. Malík je totiž po smrti!

„Můžu potvrdit, že z centrální evidence obyvatel nám přišla informace, že Waldemar Malík zemřel. Informovala nás o tom plzeňská věznice,“ sdělil Expresu starosta obce malé Hradisko Marian Fiedler. A co na zprávu o útočníkově úmrtí samotná herečka? „Dost jste mě zaskočili. Nevím, co na to mám říct. Snad jen, že se mi ulevilo a možná skončí ty moje strachy, že by se mohlo v budoucnu něco dít. Smrt nikomu nepřeju. K tomuhle můžu snad jen říct, že boží mlýny melou,“ sdělila Zelníčková, které se pochopitelně muselo částečně ulevit, protože se bála, co bude, až Malíka za osm let pustí. Ten ale počátkem března zemřel. Na co, to věznice nesdělila.
 

Autor: bin

Diskuze