Jamie Dornan a Amelia Warnerová
Zdroj: Profimedia
radostná novina

Hvězda Padesáti odstínů šedi se stala otcem! Narodila se mu třetí dcera

Oblíbenému herci a idolu ženských srdcí Jamiemu Dornanovi jeho žena Amelia Warnerová porodila holčičku a to už potřetí. O šťastné události informovala v neděli Warnerová na svém instagramu. U herce z filmu Padesát odstínů šedi ženy nebudou mít šanci. Je vidět, že je se svou ženou spokojený a miluje ji.

Šestatřicetiletá Amelia Warnerová žije s hercem Jamiem Dornanem už od roku 2010. Své soukromí si pár pečlivě hlídá a nerad o sobě něco prozrazuje. Avšak při událostech jako je zasnoubení nebo příchod dalšího potomka, udělají výjimku.

 

V neděli Warnerová na svém instagramu uveřejnila fotku, na které jsou tři malé botičky. Světu tak oznámila radostnou zprávu, že porodila miminko. "Jsem tak pyšná na tyto tři okouzlující dívky a je mi ctí, že můžu být jejich maminkou…cítím se dneska neuvěřitelně šťastně," napsala Warnerová. Jméno své třetí dcerky zatím pár neprozradil.

 

 

Jamie Dornan a Amelia Warnerová spolu začali žít v roce 2010 a o dva roky později oznámili své zasnoubení. Svatba se konala v roce 2013 a ke konci roku se jim narodila první dcera Dulcie. V roce 2016 Warnerová porodila opět holčičku, které dali jméno Elva. V říjnu loňského roku pak manželé zveřejnili zprávu, že čekají další miminko, uvedl web Dailymail.

 

Herce Jamieho Dornana diváci znají především z filmu Padesát odstínů šedi, díky kterému se stal idolem žen. Každý rok se také objevuje v žebříčcích nejvíce sexy mužů světa. V roce 2018 ho magazín Glamour zařadil rovnou na druhé místo ze 100.

Je test otcovství opravdu spolehlivý?
Proč vůbec máme orgasmus? Tajemství slasti prozrazeno!

Autor: reg

Diskuze