Dakota Johnson - 1
Zdroj: Profimedia
Opravdový Grey

FOTO: Hvězda Padesáti odstínů Dakota Johnson je konečně zamilovaná! Jakého fešáka sbalila?

Hvězda Padesáti odstínů herečka Dakota Johnson (27) konečně našla svého vyvoleného. Jak vypadá její skutečný pan Grey? Je to opravdový fešák!

5 fotek
Na filmovém plátně zažívá herečka Dakota Johnson hotové výbuchy vášně, v tom skutečném životě však byla donedávna nezadanou kráskou a na toho pravého stále čekala. Nyní ale Dakota vyrazila do ulic Studia City po boku pohledného prošedivělého muže, který je pravděpodobně jejím novým partnerem. I když sama herečka nový vztah zatím nepotvrdila, letmé doteky, hluboké pohledy a úsměvy od ucha k uchu mluví za vše!

A nutno podotknout, že nový hereččin úlovek je opravdový fešák! Teď už musíme jen doufat, že to nebude taková padavka jako její bývalý přítel. Ten se s Dakotou rozešel, protože nedokázal unést enormní zájem, který kolem herečky vzrostl hned po odvysílání prvního dílu Padesáti odstínů.

Nový vztah Dakoty však nejspíš nepotěšil jen samotnou herečku. Ruce si mne určitě i manželka představitele Christiana Greye Amelia Warner (34), která prý na krásnou Dakotu neuvěřitelně žárlila a svého miláčka Jamieho Dornana (34) si hlídala na každém kroku. Důležité však je, aby Dakota Johnson byla po boku svého vyvoleného konečně šťastná. Vybrala si dobře, nemyslíte?

Autor: mic

Diskuze