Zdeněk Piškula a Simona Lewandowská
Zdroj: Profimedia
Snad se vyléčí

Hvězda Ordinace Simona Lewandowská se cítí jako Ema: Jaké má zkušenosti s anorexií?

Mladou herečku Simonu Lewandowskou (18) již přes rok můžete vídat v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 v roli Emy, která trpí anorexiíí a rodiče si s ní už nevědí rady. Jak moc si je s Emou blízká a co říká na své herecké kolegy?

6 fotek
Půvabná herečka Simona Lewandowská (18), známá z Ordinace v růžové zahradě 2, nemá ztvárnění své role Emy vůbec lehké. Ema si prochází velice špatným obdobím, spadla do anorexie a ne a ne se z toho dostat. Sama si to nechce připustit a už nejednou se ocitla na hraně života.

Simona anorexii rozumí, trpěla jí totiž její kamarádka. „Myslím si, že je chyba, že to tolik lidí odsuzuje, je to úplně normální onemocnění... psychické," vyjádřila se k nemoci. Dokonce měla sama takové období, kdy chtěla více zhubnout, naštěstí jí to ale do tří dnů přešlo a opět jedla normálně. „S Emou se nejvíce ztotožňuju v tom, že ve svých asi třinácti letech jsem na rodiče taky byla takhle drzá a odmlouvala jsem. Nejsem uplně stejná jako ona, ale role se mi hraje dobře," přiznává Simona.

Má velikou radost ze svých hereckých kolegů, se kterýma ji to moc baví. „Míša Badinková je úplně fantastická, já ji mám hrozně moc ráda. Jak tam přišel Mirek Etzler, tak je to taky super. Všichni jsou skvělí. Petr Rychlý i Láďa Ondřej. S nikým jiným se na natáčení ani moc nepotkávám."

Jak se bude její role Emy dál vyvíjet a co mohou diváci seriálu dále od ní očekávat? „Můžu fanouškům Ordinace říct, že to všechno zvládnu a budu dál pokračovat opět jasnějším směrem," prozradila představitelka Emy na křtu kalendáře Proměny 2018 pro nadaci Chantal Poullain.

 

Autor: misp

Diskuze