Milan Peroutka
Zdroj: oficiální zdroj
Sotva se ohřál...

Hvězda Ordinace Milan Peroutka přijel na festival do Varů. Za chvíli se nečekaně sbalil a odjel!

Populární herec a zpěvák Milan Peroutka (28) vyrazil na festival v Karlových Varech ve velkém stylu. Za elegána v režii jeho stylisty Martina Gruntoráda by z fleku sbalil Leoše Mareše do kapsy.

5 fotek
Milan se nejdříve prošel po kolonádě a večer strávil na koncertě Eddie Stoilow s partou kamarádů z kapely Perutě u známého hotelu Themal.

„Na fesťáku jsem letos strávil půlku dne. Sice jsem přespal, ale už v 6:30 jsem vyjížděl k natáčení do Prahy, a vzhledem k tomu, že jsem si předtím užíval do ranních hodin večírek s kamarády, dokážete si představit, jak svěže jsem si druhý den připadal. Počasí, atmosféra i lidé tu byli na jedničku, příště bych ještě připojil více kultury, všechny filmy, ale už byly beznadějně vyprodané. No a ještě v lepší variantě bych tady někdy nějaký film, na kterém bych se spolupodílel, slavnostně představil,“ prozradil sympatický Milan Peroutka.

Milan natáčí, zkouší nový muzikál. Je neustále v jednom kole a ještě teď v létě ho čeká pracovní cesta s nadací Smiling Crocodile, která se věnuje osvětě v oblasti kochleárních impantátů. „Pojeme do Jordánska a do Číny, kde budeme točit další část hymny nadace a setkáme se s místními organizacemi, tak už se těším. Je to spojení práce a poznávání,“ uvedl Milan před několika dny. Teď už je v Jordánsku a my mu držíme palce, ať to celé dobře dopadne!

Autor: bin

Diskuze