Andrea Růžičková - 1
Zdroj: TV Nova / Instagram
Nehezký pohled

Hvězda Ordinace Andrea Růžičková ukázala nechutné FOTO z operace: Je to masakr!

Krásná herečka a hvězda Ordinace v růžové zahradě 2 Andrea Růžičková se už brzy vrátí do oblíbeného seriálu. O tom vypovídá fakt, že už několik týdnů intenzivně natáčí, a to i scény z operačního sálu, na které není vždy hezký pohled!

7 fotek
Velký návrat do seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 čeká už brzy postavu doktorky Mariky Lukáčové, kterou nehraje nikdo jiný než krásná Andrea Růžičková (33). Ta si od loňského srpna užívala své mateřské povinnosti a svůj čas věnovala hlavně synovi Tobiáškovi. Teď už ale přišla chvíle, kdy je načase vrátit se zpět do práce.

Andrea proto už několik týdnů natáčí a v hostivařských ateliérech je opět jako doma. A tento týden ji zrovna potkala scéna přímo z operačního sálu. A aby se o svůj zážitek podělila i s fanoušci, vyfotila na pohled celkem nevábnou atrapu části lidské kůže. „Masakr!“ okomentovala sama Andrea velmi výstižně fotku.

Pokud vás zajímá, jak takové natáčení Ordinace vypadá, fotku najdete v galerii! Samotný seriál ale můžete sledovat každé úterý a čtvrtek ve 20,20 hodin na Nově!
 

Autor: bin

Diskuze