Konečně spokojená

Hvězda FaceNews a Ordinace Berenika Kohoutová promluvila o novém partnerovi: Je velmi tolerantní!

Hvězda FaceNews, výherkyně jedné z řad Tvojí tváře a herečka z Ordinace Berenika Kohoutová (27) udělala tlustou čáru za nevydařeným manželstvím. Teď už se tak může věnovat jen práci a novému partnerovi, který není mediálně známý. Jak snáší její popularitu?

5 fotek
Manželství zpěvačky a herečky Bereniky Kohoutové s Pavlem Čechákem bylo neoficiálně u konce již během jejího účinkování v úspěšné televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Úředně však skončilo teprve před čtrnácti dny.

„Ano, jsme rozvedeni, je to asi dva týdny nebo tři,“ prozradila Berenika Kohoutová. Nicméně každý si již dlouho žije svým životem. Berenika už osmý měsíc randí s přítelem, který není z branže. Jak snáší úspěch a slávu své partnerky? „Přítel je tolerantní, je velmi chápavý a myslím, že mi přeje. Je šťastný za všechny moje úspěchy a co se kde píše, neprožívá,“ říká.

Bereniku jsme potkali na pražském Výstavišti v rámci Designbloku, kde přistála Design Cube, obří kostka, ve které je ukrytý kus nábytku. „Mně by strašně bavilo, kdyby tam bylo něco strašně velkýho, a když se ta kostka rozbalí, tak to se to z toho úplně vyvalí,“ směje se zpěvačka, která chystá novou desku společně s producentem Jirkou Burianem. „Třeba obrovská plyšová pohovka nebo něco takovýho,“ dodává. Berenika dále trénuje v muzikálu Starci na Chmelu a Saxána, kde hraje hlavní roli.

Autor: bin

Diskuze