NATALIA OREIRO
Zdroj: Profimedia
Češi ji milovali

Hvězda Divokého anděla Natalia Oreiro školuje svým vzhledem: Takhle dnes vypadá! FOTO

Herečka a zpěvačka Natalia Oreiro (41) se u nás proslavila díky roli v seriálu Divoký anděl. Jako nespoutaná Milagros vtrhla vždy nejen do obýváků, ale také do srdcí mnoha českých diváků. Dnes je jí 41 let a vypadá, jakoby od dob slavné telenovely neuplynul ani rok.

Uruguayskou herečku Natalii Oreiro miloval celý svět. V seriálech Divoký anděl nebo Kachorra se vryla do srdcí mnoha fanoušků po celém světě. Svůj velký fanklub má i u nás nebo také v Rusku, kam se nyní vydala na tiskovou konferenci ke svému turné Unforgettable Tour 2019.

I po letech je Natalia Oreiro krásná a sexy. Jakoby se u ní zastavil čas. Vypadá pořád stejně, jako když hrála rebelku Milagros ve známé telenovele, která z ní nejen u nás tehdy udělala hvězdu největších kalibrů.

Dnes je Natalia vdanou paní a matkou sedmiletého Atahualpa. Ve své zemi patří mezi nejváženější celebrity. Bojuje za přírodu, vystupuje v televizi, točí jeden film za druhým a stále hraje v seriálech. V roce 2017 se opět vrátila na podia. Její koncerty jsou vždy okamžitě vyprodané.

Uhodnete, kolik je této ženě let? Prozradila svůj recept na věčné mládí
Mládí přijímá šedé vlasy!

Autor: mk

Diskuze