Kristýna Leichtová - 4
Zdroj: Profimedia
Horor nebo dobrý?

HVĚZDA COMEBACKU: Kristýna Leichtová se ukázala nenalíčená! Poznali byste ji vůbec?

Herečka Kristýna Leichtová (30), představitelka Ivy Pacovské z komediálního sitcomu Comeback, je žena mnoha tváří. Poznali byste ji ale bez všech těch zkrášlovadel?

9 fotek
Herečka Kristýna Leichtová je pořádná ženská s pořádnými křivkami - zkrátka holka "krev a mlíko", což se v dnešní době vyzáblých modelek opravdu cení. V komediálním sitcomu Comeback hraje dceru herce Tomáše Matonohy, která nejde pro ostré slovo daleko, a rozhodně si nenechá nic líbit. Od nikoho!

Představitelka seriálové Ivy Pacovské patří mezi krásné české herečky, a ani na sebe nemusí plácat tuny líčidel a makeupu k tomu, aby jí to slušelo. Ale jak vypadá "nahá" bez všech byť jen drobných zkrášlovadel?

Sympatická herečka se ukázala v přírodním looku při odletu do zahraničí, kdy se doma rozhodla ignorovat všechny šminky, a vyrazit do letadla prostě pohodlně. Pravdou zůstává, že Kristýna je pěkná ženská i nenalíčená, i když byste možná měli problém ji takhle poznat. Vypadá totiž dost jinak - jak dokáže makeup člověka změnit, co?

Autor: lor

Diskuze