Dakota Johnson a Chris Martin
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Hvězda 50 odstínů šedi a zpěvák Chris Martin se rozešli! Tohle je důvod

Téměř dva roky spolu strávili hvězda 50 odstínů šedi, Dakota Johnsonová (29) a frontman kapely Coldplay, Chris Martin (42). Nyní je ale pohádky konec. Herečka prý podle všeho nebyla připravená na dítě a zpěvák po něm toužil.

5 fotek
Chris Martin měl dříve za manželku herečku Gwyneth Paltrowovou. Právě s tou má dvě děti – dceru Apple (14) a syna Mojžíše (12).

Zpěvák údajně toužil po třetím dítěti s Dakotou Johnsonovou. Na to ale Dakota nebyla připravená. „Chris dal jasně najevo, že chce další dítě, a to co nejdříve. Herečky kariéra by ale vzala za své. To bylo to poslední, o čem chtěla přemýšlet,“ řekl dle deníku The Sun blízký přítel páru.

„Minulý měsíc se oba dostali do bodu, kdy si uvědomili, že jdou každý jiným směrem. Rozhodli se to tedy skončit,“ dodal. Minulý rok se dokonce hovořilo o manželství, ale vztah se zkrátka po dvaceti měsících rozpadl.

Fanoušci byli opravdu překvapeni, jelikož Dakota měla skvělý vztah nejen s dětmi Chrise, ale i s jeho exmanželkou Gwyneth Paltrowovou. Trávili spolu dokonce často čas dohromady i s manželem Gwyneth, Bradem Falchukem. Teď je ale všemu konec.

10 nejbizarnějších sexuálních úchylek: Neuvěříš, co lidi může vzruši
Chci už konečně miminko. Partner nechce ani slyšet

Autor: Han

Diskuze