Hope - 1
Zdroj: facebook.com
Chudák

Husky vypadal jako kostra: Po 10 měsících je k nerozeznání! FOTO

Týrání zvířat je ohavnost, s kterou se bohužel setkáváme velmi často. Především na sociálních sítích se šíří mnoho videí a fotek zubožených zvířat. Podobný příběh má i tento husky, který se naštěstí dostal z nejhoršího.

11 fotek
Každý, kdo kdy navštívil překrásný ostrov Bali, bude vědět, že navzdory krásné přírodě jsou zde velkým problémem opuštění psi. A těch je hodně! Na procházce po vesnicích a městech jich potkáte na Bali opravdu mnoho.

Někteří občané se rozhodli vzít věc do svých rukou a poskytnou vyhublým, ztraceným štěňatům ten nejlepší život, který zde mohou mít. Bali je známé svou hinduistickou vírou a jednou z významných osob v hinduismu je král, který se se svým psem přiblížil nebi. Z tohoto důvodu existuje společná víra mezi mnoha hinduisty, že péčí o psy nebo adopcí psů si mohou také zajistit cestu do nebe.

Krásným příkladem toho je příběh huskyho, který byl nalezen na ulici, bolavý a extrémně podvyživený, dobrotivým člověkem, kterým je Rico Soegiarto (26). Když ho našel na ulici, byl vyhublý na kost a měl sotva nějaké chlupy. Vypadalo to, že husky dlouho nepřežije. Navzdory špatnému zdravotnímu stavu jeho modré oči stále zářily a Rico věděl, že musí zanedbanému štěněti pomoci.

Poté, co psa pečlivě ošetřil a krmil, mu narostly chlupy a přibral na váze. Rico sdílel výsledky svého milovaného nového mazlíčka na internet. Nyní se vděčný pes nedokáže od Rica odtrhnout. Září štěstím a zdravím! Kromě huskyho má Rico ještě čtyři další psy. Huskymu dal jméno Hope, tedy „naděje“.

Autor: mk

Diskuze