Hugh Jackman - 1
Zdroj: Instagram
Snad to zvládne

Hugh Jackman stále bojuje s rakovinou! Své neuvážlivé jednání si nemůže dodnes odpustit

Pohledný herec Hugh Jackman (48) se stále nemůže zbavit rakoviny. Bojuje s ní už pátým rokem, ale zákeřná nemoc se stále vrací. Co Hugh vzkázal svým fanouškům?

8 fotek
Australský herec Hugh Jackman (48) je známý svou rolí X-Mena Wolverina, který je nesmrtelný. Herec bohužel takovou schopnost nemá a je vážně nemocný. Trápí ho rakovina kůže, kvůli které nyní musel podstoupit další operaci. Od roku 2013 se snaží nemoc porazit. Od té doby musel podstoupit už čtyři podobné operace.

Za onemocnění rakovinou viní sám sebe. Nikdy jsem se nemazal opalovacím krémem, takže jsem byl vhodným kandidátem,“ svěřil se pro časopis People. Svalnatý fešák se rád vystavoval na pláži, a proto věří, že právě opalování může za jeho trápení.

Herec se hned po zákroku vyfotil a fotku vložil na Twitter. Snaží se tak ovlivnit své fanoušky, aby neudělali stejnou chybu. Už v minulosti se je pokusil přimět používat opalovací krém. „Prosím, nebuďte blázni jako já a používejte opalovací krémy,“ napsal na sociální sítě. Snad se mu podaří rakovinu vyléčit a tohle byla jeho poslední operace.

 

 

Autor: Beat

Diskuze