Hugh Grant - 1
Zdroj: Profimedia
Konečně!

Hugh Grant se těsně před šedesátkou poprvé ožení: Partnerka mu dokonce odpustila nevěru!

Stejně jako jeho kolega George Clooney, i Hugh Grant se ožení těsně před šedesátkou. Prý už se na to cítí dost zralý. Že to ale trvalo!?

6 fotek
Hugh Grant (57) a Elizabeth Hurley (52)užjsous polu dlouho a mají tři děti. S veselkou ale stále otáleli.Nyní se herec konečně rozhoupal a ze své partnerky konečně udělá vdanou paní!

Svatbu hollywoodský fešák neplánuje nijak zvláštní, zůstane prý u tradic. Annu si bere po šestiletém vztahu, během kterého měl poměr i s jinou ženou, s níž počal dítě ve stejný čas, jako s Annou.

Sedmapadesátiletý herec se nedávno stal pětinásobným otcem. Páté dítě se mu narodilo s Annou, se kterou má ještě 6letého syna a 2letou dceru, jejíž jméno stále nechtějí prozradit.

Hvězda filmu Notting Hill nebo Denníku Bridget Jonesové má ještě 4letého Felixe a 6letou Tabithu. Právě ty má s milenkou Tinglan Hong. Teď si můžeme spočítat, že britský herec nejdříve splodil Tabithu s Tinglan, potom s Annou Johna, no a poté se opět vyspal s Tinglan, se kterou má ještě Felixe. Následně se tento záletník vrátil k Anně, s níž měl krátce na to ještě dceru. Švédská televizní hvězda ho však nakonec získala pro sebe a stane se jeho manželkou. Svatbu plánují na konci května.

Autor: Nap

Diskuze