Pořádná smůla

Hugh Grant byl okraden: Vloupali se mu do auta! Nejvíc ho mrzí ztráta zdánlivě obyčejné věci

Herec Hugh Grant měl během víkendu pořádnou smůlu. Byl totiž okraden. Někdo se mu vloupal do auta! Co mu pachatel odcizil?

6 fotek
Britský herec Hugh Grant (58) měl smolný víkend. Někdo se mu totiž vloupal do auta a vykradl ho. Pachatel si odnesl i batoh s jeho osobními věcmi. Oblíbený herec se s nešťastnou událostí svěřil na Twitteru.

Nejvíce Granta ho mrzí ztráta scénáře, který se v poslední době učil a má v něm mnoho ručně psaných poznámek a nápadů. "V tom nepříliš pravděpodobném případě, že by někdo věděl, kdo se vloupal do mého auta a ukradl mi ruksak, prosím přesvědčte ho, aby mi vrátil alespoň scénář," napsal na sociální síť. Také ho velmi mrzí ztráta zdravotních kartiček jeho dětí.

Idol mnoha žen Hugh John Mungo Grant, jak zní hercovo celé jméno, se stal známý díky romantické komedii Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994). Za tento film tehdy získal Zlatý glóbus a také cenu BAFTA. Diváci si ho mohou pamatovat také z filmů jako Hudbu složil, slova napsal, Deník Bridget Jonesové nebo Láska nebeská.

Autor: mk

Diskuze