Agáta Hanychová, Hana Chymčáková, Jiří Hudler
Zdroj: isifa.com
Agáta Hanychová, Hana Chymčáková, Jiří Hudler
Expřítel Hanychové se činí!

Hudler koupil milence auto za miliony! To Agáta nikdy neměla

Aktualizováno 5.10. 2012 14:10

Expřítel Agáty Hanychové (27) a hokejista Jiří Hudler (28) si svou novou milenku hýčká! Hance Chymčákové (28), která bývala nejlepší kamarádkou právě Agáty, koupil auto za miliony!

Hokejista Jiří Hudler nyní díky výluce v NHL pobývá převážně v Česku. Kromě toho, že se svými kamarády vymetá večírky, našel si čas pro přítelkyni Hanu Chymčákovou, aby jí koupil nový vůz v hodnotě pár milionů. 

"Moje Hanička teď dostala bílýho bavoráka, je to takový jeep (SUV pozn.red.). Měla z něj hroznou radost," prozradil portálu Prásk.tv Jiří Hudler, který před lety chodil s Agátou Hanychovou. Ta si o takovém autě mohla v době jejich vztahu nechat jenom zdát.

Jiří Hudler

Chymčáková se s Agátou zná velmi dobře, dělala jí totiž manažerku a byly dobré kamarádky. Jenže se rozkmotřily právě kvůli Hudlerovi. Tedy spíše Agáta nevydýchala to, že si Hanka něco začala s její první velkou láskou. 

Kromě luxusního auta neváhal hokejista investovat i do pořádných hodinek. "Nikdy jsem si na drahé hodinky nepotrpěl, ale jen do té doby, než mi kamarád Danny Clearly ukázal zlaté Rolexky, tak jsem se zamiloval a koupil si ty samý a pak jsem si koupil další," řekl s nadšením Hudler, kterého teď trápí břišní zranění a musí chodit na rehabilitace. 

Jiří Hudler

Jelikož jsme Jirku oslovili ve stejný den, kdy se narodil Simoně Krainové druhý syn Bruno, zeptali jsme se, jestli o tom ví. Pár spolu před třemi lety chodil, bohužel jejich vztah skončil bouřlivým rozchodem. Hudler měl údajně Simonu podvádět s prostitutkami.

"Ano, vím o tom. Myslím, že se jmenuje Bruno. Nijak jsem se po tom dál nepídil, ale tak přeju jí hlavně zdraví, to je to nejdůležitější. Jinak každý si žijeme svým životem a v kontaktu už dávno nejsme," dodal Hudler. 

ČTĚTE TAKÉ: 

Krainová exkluzivně: Promluvila po porodu!

Dopita a Hanychová: Drsná hádka na Facebooku

Hanychová s milencem Jakubem Prachařem

Autor: gam

Diskuze