Lizette Andrea Cuesta - 2
Zdroj: facebook.com
Bojovnicí až do poslední chvíle

HRŮZA: Dívku ( †19) ubodala dvojice maniaků! Co udělala těsně před smrtí, vás šokuje

Celé Los Angeles je v šoku z násilné smrti mlaďoučké Lizette, které bylo pouhých devatenáct let. Ta podlehla bodným zraněním, která jí způsobila dvojice násilníků. Nejvíc ale lidi dojala její poslední slova! A jaká byla?

6 fotek
Mlaďoučká Lizette Andrea Cuesta ( †19) z města Tracy se stala obětí dvou násilníků. Dívku mučili a týrali několik hodin. Té se ale podařilo maniakům uniknout. I když měla na těle několik bodných ran a silně krvácela, podařilo se jí dostat se až mezi lidí a upoutat pozornost. Nehledě na své zranění se proplazila více než devadesát metrů.

Ačkoliv si ji lidé všimli a ihned přivolali pomoc, dívka zemřela krátce poté, co dorazili záchranáři. Podle Los Angeles Times ale překvapila vyšetřovatele tím, že nehledě na silné bolesti se dívka snažila co nejpřesněji popsat své trýznitele. „Dívka se opravdu snažila přežit a bojovala ze všech sil. Jejím hlavním cílem bylo nasměrovat nás k lidem, kteří ji zabili, aby už nikdy nikomu neublížili. Je to pozoruhodné,“ řekl pro Los Angeles Time šerif Ray Kelly.

Díky informacím, které Lizette vyšetřovatelům poskytla, policii se podařilo zatknout devatenáctiletého Daniela Grosse a pětadvacetiletou Melissu Leonardo. Oba jsou nyní podezřelí z vraždy.

Autor: Iri

Diskuze