Týnuš Třešničková - 1
Zdroj: Instagram
Kačer Donald

HRŮZA: Vzor mladých dívek Týnuš Třešničková pobouřila své fanoušky! Co si to udělala s pusou?

Fanynky mladé youtuberky se bouří. Týnuš Třešničková opěvovala přirozenou krásu. Teď se mění v umělou pannu. Rty se jí moc nepovedly!

10 fotek
Vzor pubertálních dívek Týnuš Třešničková, která se proslavila díky svým videím na YouTube a blogování, pobouřila řadu svých fanoušků, kteří ji sledují na sociálních sítích. Z jedné strany se snaží dělat „osvětu“ o tom, jak by se měly mít dívky rády takové, jaké jsou. Na druhé straně se ale sama snaží uměle vylepšovat. Raději se ale měla držet svých rad, protože zásah chirurgů jí evidentně moc nesvědčí. 

Nejdřív umělé řasy, nehty a teď? Chtěla jít s dobou a nechala si napíchat rty, aby je měla větší a plnější. Vypadá teď ale trochu jako kačer. Z ní by si náctileté dívky, které ji převážně na sociálních sítích sledují, opravdu příklad brát neměly.

Některé dívky se však touto mediálně známou slečnou ovlivnit nenechají a na sociálních sítích otevřeně vyjadřují své názory: „Rty se mi nelíbí. Je mi líto, ale krásná jsi byla přirozená, protože přirozenost sluší lidem, dle mého, ze všeho nejvíce.“ „Hlavní je ta přirozenost, co? Není to tak dávno, co jsi měla proslovy u fotek, že se mají mít holky rády takové, jak se narodí,“ stojí v komentářích pod fotgrafií.

A možná toho má Týnuš umělého ještě víc. To si ostatně také některé slečny na sociálních sítích myslí. Jedna z nich pod Týninu fotku napsala: „Promiň, ale bývala jsi strašně krásná a přirozená holka, jen poslední dobou mi přijdeš strašně umělá! Ty napíchané rty, řasy, nehty, prsa... Tohle je fakt škoda, stává se z tebe tuctovka!!!“ Teď můžeme čekat snad už jen plastiku Týnina většího nosíku nebo nějaké omlazovací procedury. Ve svých dvaadvaceti už Týnuš přeci jen vypadá trochu staře.

Vzhled ovšem není jediná věc, v které si Třešničková protiřečí. Jednou propaguje zdravý životní styl, vyjadřuje své pobláznění do fitness a káže ostatním uživatelkám Instagramu, jak by se sebou měly něco dělat. Podruhé se fotí s nezdravými produkty z fastfoodu.

Autor: mk

Diskuze