Princ George - 1
Zdroj: Profimedia
Úskalí známých tváří

HRŮZA po královské svatbě: Princ George v ohrožení života!

Chvíli to vypadalo, že je v královské rodině vše zalité sluncem. A to především díky sobotní svatbě Meghan a Harryho. Jenže teď královská rodina zažila pořádný šok. Syn prince Williama (36) a Kate Middleton (36) byl vážně ohrožen na životě!

6 fotek
Jen co skončilo veselí kolem královské svatby, stanul před soudem islamista Husnain Rashid. Ten měl plánovat vraždu malého prince George (4)! Ostatní extrémisty přemlouval k tomu, aby se pokusili chlapce chladnokrevně zabít.

„Mezi jeho nápady patřilo například vpichování jedu do zmrzliny v obchodech nebo útok na prince George v jeho škole. Naváděl ostatní k teroristickým útokům pomocí náklaďáku, výbušnin, bomb, chemikálií,... Cokoliv si umíte představit,“ šokovala podle deníku Daily Mail veřejnost prokurátorka Annabel Darlow přímo u soudu. Až teď tedy vyplulo na povrch, jak moc a jakým způsobem by lidé  řad islamistů rádi připravili o život malého prince george.

Jak se ukázalo, Rashid na internetu vybízel k tomu, aby se islamisté zaměřili i na další členy královské rodiny. V ohrožení tak není pouze princ. Ochrana a zabezpečení jsou ale v případě královské rodiny na tak vysoké úrovni, že se snad nemůže nic stát. I když člověk nikdy neví... Na jak dlouho půjde Rashid sedět ale zatím není jasné. Momentálně čelí obvinění rovnou z šesti trestných činů.

KRÁLOVSKÝ SVATEBNÍ DORT, který šokoval celý svět! Čím byl výjimečný?
Tajemství krásy Meghan Markle: Na jakou kosmetiku nedá dopustit?

Autor: bin

Diskuze