Alex Malcolm - 1
Zdroj: Twitter
Odporný čin

Chlapeček (†5) ztratil botu při procházce parkem. Nevlastní otec ho potrestal tím nejhorším způsobem!

Kam až může člověk zajít, když má slabé nervy a postrádá sebeovládání, to se nyní ukázalo na případu malého chlapce (†5) z Velké Británie. Nevlastní otec se naštval kvůli ztracené botičce a pak...

Trávit čas s dětmi může být občas velmi náročné, svým chováním nás dokáží často dohánět k šílenství. Pakliže tedy hodláme strávit nějaký čas s dětmi, je rozhodně zapotřebí vybavit se pevnými nervy. Ty ale devětatřicetiletý Marvyn Iheanacho rozhodně postrádá. K příšernému činu mu ke všemu stačilo jen velmi málo.

Muž vzal synka své přítelkyně a vyrazil s ním do parku v Mountsfield v jihovýchodní části Londýna. Právě tam pětiletý Alex Malcolm ztratil botičku, za což se podle svědků „otčímovi“ také omlouval. Toho to však vytočilo natolik, že se neovládl a na malého chlapce zaútočil. Chlapec skončil v bezvědomí a potřeboval okamžitě lékařskou pomoc.

Nemocnice Lewisham University byla jen několik málo minut chůze od parku, tam ale muž s chlapcem nezamířil. Místo toho ho taxíkem odvezl domů, kde chtěla jeho matka přivolat pomoc. Muž tedy napadl i ji. Dítě se do nemocnice dostalo až večer, po dvou dnech těžkým zraněním hlavy podlehlo. Patolog napočítal na chlapcově těle přes dvacet velkých modřin. Muž je nyní obviněn z vraždy, před soudem proti němu vypovídají svědci z parku.

 

Autor: ryn

Diskuze