Lucie Vondráčková
Zdroj: facebook.com
Dočkala se uznání

HRŮZA: Lucie Vondráčková si v Kanadě během natáčení prošla peklem! Co jí kolegové udělali?

Lucie Vondráčková (37) natáčela před časem v Kanadě televizní film s názvem Perfect Kiss. Teď ale vyplouvají na povrch zákulisní informace, ze kterých je člověku až smutno. Co musela jedna z našich nejlepších zpěvaček vytrpět?

11 fotek
Lucie Vondráčková žije už pěknou řádku let spolu s manželem, hokejistou, Tomášem Plekancem (35) za velkou louží v Kanadě. Tam se nejen stará o domácnost a dva syny, ale rozjela tam dokonce svoji hereckou kariéru, když dostala příležitost zahrát si v televizním filmu Perfect Kiss. Jenže z vidiny úžasné zkušenosti se částečně stala noční můra.

K příležitosti zahrát si v kanadském filmu přivedla Lucii podle deníku Šíp její kamarádka a producentka Martina Adamcová. Ta prozradila, co si Lucie musela na place vytrpět. V České republice je Lucie uznávanou zpěvačkou i herečkou, tam ji ale v té době nikdo neznal a podle toho se k ní někteří z kolegů i chovali. Podle Adamcové se k Lucii chovali kolegové velmi nedůvěřivě, rezervovaně a někteří ji i ignorovali. To by se Lucii u nás stát nikdy nemohlo.

Kanadští herci prý nechápali, proč Lucčinu roli nedostala Kanaďanka, ale nějaká pro ně neznámá ženská ze střední Evropy, kterou u nich nikdo nezná. Nakonec se ale karta obrátila, protože chladný přístup kolegů považovala ambiciózní Lucka za dostatečnou motivaci všem ukázat, že na to má. Nakonec jim opravdu vytřela zrak, předvedla skvostný herecký výkon a kanadští kolegové ji mezi sebe přijali s otevřenou náručí. Že to ale trvalo, než ocenili opravdovou českou kvalitu!
 

Autor: bin

Diskuze