Pes
Zdroj: YouTube.com
Nejhorší přítel psa

STRAŠNÁ KRUTOST: Děti si hrály se štěňátkem, polily ho lepidlem a vyválely v blátě! Takhle dopadl

Lecjaké dítě prahne po malém psím kamarádovi, se kterým by si mohlo hrát. V krajních mezích hraní zahrnuje nanejvýš tahání za ocas nebo vytahování uší. A přesto, navzdory tomu všemu, mají i štěňata ráda děti. Malému Pascalovi se ale takových her nedostalo. Dětská hra se v jeho případě proměnila v horor.

Dětská hra. I takhle lze bohužel pojmenovat to, co způsobilo neštěstí a hrůzu malému štěněti. Namísto aportování, přetahování a hraní si s hračkami mu děti připravily osud, který navždy změnil život malého psího chlapíka. Pascalovi byly teprve čtyři měsíce, když ho děti z legrace celého polily lepidlem, a pak ho ještě vyválely v blátě. Když se jejich živá hračka proměnila v nepohyblivou sochu, děti utekly.

„Socha z bláta a lepidla, socha poslušná ke všemu, co se děje kolem něj. Socha v zoufalé obavě z toho, co přijde dál,“ popisuje hrůzu muž, který nebohé štěně našel a odnesl na zvířecí kliniku. Tam mu museli vrstvu ztvrdlého bláta odstranit. První den byl malý Pascal v naprostém šoku a z lidí měl strach.

Teď už se Pascalův stav každým dnem lepší, dokonce si na klinice našel dva kamarády. Kromě psího parťáka, od kterého se nehne ani na krok, si velmi oblíbil zvěrolékaře, který ho má od začátku na starost. Jeho příběh naštěstí skončil happy endem, následků se už ale nikdy nezbaví. Kvůli chemikáliím z lepidla, které se vstřebaly kůží, se totiž potýká s řadou alergických reakcí.

Autor: ryn

Diskuze