Už ve středu

Hrůza a strach ve Výměně manželek: Brutální napadení mělo šílenou dohru! VIDEO

V tomto díle uvidíme, jak si poradí temperamentní Jana v početné rodině, kde vládne mačistický otec a jestli si dokáže Žaneta užít pohodovou rodinu s tátou, který se vším pomůže.

27 fotek
Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Bíliny, kterou tvoří Žaneta (38), Roman (46), Roman (10 měsíců), Růžena (5), Natálka (11), Lukáš (8), Filip (17) a Robin (18). Na druhé straně se seznámíme s Janou (32), Richardem (27), Alexem (10) a Teem (5 Měsíců), kteří žijí v Liberci.


Rodinu z Bíliny přihlásila do Výměny manželek Žaneta. Tvrdí totiž, že na celou rodinu je sama a manžel se vůbec nevěnuje dětem. I v Liberci o účasti v tomto projektu rozhodla žena. Ta chce zjistit, jestli ji bude Richard chybět. To co ji ale čeká, si nepředstavovala ani v nejhorším snu.

Po několika dnech totiž začne mít velmi silné problémy s náhradním manželem Romanem. Vše vyústí ve chvíli, kdy si dá několik piv. Dojde k obrovské hádce a dokonce i ke strkanici, při které musel zasahovat štáb. Roman na to konto odešel z bytu a začal hlavou bušit o výtah. Když se vrátil, řev pokračoval...

První část videa, kde byla Žaneta fyzicky napadena Romanem, najdete ZDE!

Premiérová Výměna manželek už ve středu od 20:20 na Nově.
 

Autor: bin

Diskuze