Flora Stevens - 1
Zdroj: oficiální zdroj
To je záhada

HROZNÉ: Stařenka byla desítky let nezvěstná. Když na policisty poprvé promluvila, zůstali v šoku!

Když žena zmizela, bylo jí tehdy teprve 36 let. Před nedávnem ji po desítkách letech našli a nemohli uvěřit, co se se stařenkou stalo.

Flora Stevens zmizela už před neskutečnými 42 lety. Když se ztratila, bylo jí jen 36 let. Žena z malého města Monticello v americkém státě New York byla nezvěstná tak dlouho, že ani úřady nepředpokládaly, že by se ještě někdy mohla najít.

Před měsícem ale státní policie kontaktovala místního šerifa a oznámila mu, že našli kostru ženy, která by mohla patřit právě Floře, jak informuje NBC News. Detektiv Rich Morgan se proto rozhodl najít ženiny příbuzné. Během pátrání narazil na to, že někdo používá ženino číslo sociálního pojištění, a tak se vydal po stopě a spolu se svým kolegou Edem Clousem se vydali do sanatória v massachusettském městě Lowell.

Tak narazili na ženu, které ukázali starou fotografii Flory Stevens. Po chvíli jim došlo, že je to přímo ona!Po tolika letech ji ale nepoznali. Když s ní ale chtěli mluvit, zůstali v šoku. Žena stále dokola opakovala dvě slova. Více říct nedokázala. Zjistilo se, že trpí demencí a nemá nikoho, kdo by mohl poskytnout policii další informace. Nejspíš tak zůstane navždy záhadou, co žena dělala dlouhých 42 let, kdy byla pohřešovaná.

Autor: bin

Diskuze