Baba Vanga - 4
Zdroj: Twitter
Co bude dál?

HROZIVÁ PROROCTVÍ BABY VANGY: Co se v roce 2016 skutečně stalo a co lidstvo teprve čeká? Je to děsivé!

Nadpřirozené schopnosti bulharské Baby Vangy jsou již proslulé. Věstkyně Evropě a celému světu předpověděla mnoho ničivých katastrof. Co se zatím vyplnilo a co dle její věstby teprve přijde?

Baba Vanga je uznávaná bulharská věštkyně, která je sice již dlouho po smrti, ale její věstby dohání svět až dnes. Naplňující se dlouholeté předpovědi jsou skutečně děsivé, a tak se lidé bojí, která z dalších prognóz zesnulé Bulharky se opět naplní. Evropě předpověděla ničivý rozpad, který přímo souvisí s útoky islamistů.

V roce 2016 se údala celá řada teroristických útoků, ke kterým se přihlásila organizace ISIS. Mezu nimi si lze připomenout březnový útok na letišti v Bruselu či červencový útok ve francouzském Nice, kde to davu lidí na místní promenádě, kteří slavili státní svátek, najel šílenec v náklaďáku. To samé se stalo i včera večer v berlínské metropoli na vánočních trzích. Za zmínku stojí připomenout si i tzv. Brexit, v rámci kterého po květnovém referendu opustila Velká Británie Evropskou unii.

Tohle všechno není náhoda. Předpověď Baby Vangy se podle všecho naplňuje a moudrá stařenka se bohužel s pomalým ničením Evropy nemýlila. Dle jejích prognóz je v ohrožení i Praha. A podle toho, jak se teroristé pomalu, ale jistě blíží k naším hranicím (Berlín už bohužel není tak daleko), to vypadá, že tohle se dříve či později naplní. Odnést by to měl pražský Vyšehrad. Blízký příbuzný baby vangy Martin Dobrev prozradil, že Vanga prohlásila, že nad Prahou se bude rybařit. Pod Vyšehradem by mělo dojít k výbuchu, který zapříčiní, že kopec spadne do Vltavy, přehradí ji a z české metropole se stane jedno velké jezero. Tak uvidíme, jak se bude stav Evropy skutečně vyvíjet!

Autor: bin

Diskuze