Prásk.tv

Kateřina Brožová měla nehodu. "Byl to silnější náraz!" řekla

Mezi čtvrtým a pátým kilometrem dálnice D1 ve směru na Prahu se stala ve středu dopravní nehoda, při které se srazila čtyři auta. Podle informací televize Nova byla jednou z účastnic i herečka Kateřina Brožová (51), která posléze pro Prásk.tv celý incident popsala.

13 fotek
Herečka Kateřina Brožová (51) měla nehodu na dálnici D1. Nepříjemná situace nastala ve směru na Prahu, kde měla známá tvář opravdu štěstí v neštěstí.

Došlo totiž ke srážce čtyř aut, při níž se nikomu nic nestalo. Odnesl to nanejvýš její stříbrný Mercedes, který je z jedné strany vážně poškozen.

„Přijali jsme oznámení o dopravní nehodě. Bylo to na 4,5 km ve směru na Prahu. Došlo ke střetu čtyř osobních vozidel. Na místě nehody nyní došlo k omezení. Jsou tam dva jízdní pruhy, kvůli nehodě je levý jízdní pruh uzavřen a jezdí se tím pravým,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Čermáková.

K celému incidentu se posléze vyjádřila i samotná Brožová. „Byla to chvilková nepozornost. Já jsem se ohlédla do vedlejšího pruhu, kam jsem se chtěla zařadit a nečekala jsem, že se kolona rozjede tak rychle. Pak tam někdo šlápnul na brzdu a já jsem to neubrzdila,“ prozradila pro Prásk.tv Brožová. 

Na otázku, zda je nějak zraněná, řekla, že ji jen bolí záda. "Ten náraz byl takový silnější, ale jinak se nikomu nic nestalo," pokračovala. 

Pro herečku byla nehoda obzvlášť nepříjemná, jelikož už v minulosti jednu, velmi ošklivou, zažila. "Kdysi jsem si při nehodě v autě zlomila krční páteř, takže člověku se ten šok vrátí," dodala Kateřina.    

V důsledku nehody byl provoz na dálnici omezen. Ve směru na Prahu se tvořily veliké kolony. Herečka, kterou si lidé mohou pamatovat třeba ze seriálu Pojišťovna štěstí, je v pořádku

Nehoda ho odkázala na vozík, přesto se nevzdal. Teď "poběží“ v Brně RunTour
Zarážející důvody, kvůli kterým bourají MLADÍ ŘIDIČI! Z těchto statistik běhá mráz po zádech

Autor: Han

Diskuze