Kaylieann Steinbach - 1
Zdroj: reddit.com
Zabodovala!

HRDINKA INTERNETU: Holčička si vybrala, co si oblékne na školní focení! Její outfit šokoval veřejnost

Když se maminka teprve tříleté Kaylieann Steinbach zeptala, co si chce vzít do školy na focení, netušila, co si holčička vybere. Tahle fotka se stala hitem!

3 fotky
Maminka malé Kaylieann nejspíš očekávala, že si její malá dcerka vybere nějaké pěkné šatičky a všichni budou spokojení. To však netušila, co tahle malá kráska vymyslí za kulišárnu! Její výběr měl totiž do něžných dívčích šatiček opravdu hodně daleko.

Dívka z Kalifornie totiž jako správná Američanka zbožňuje komiksové superhrdiny. A tak ano, hádáte správně, vybrala si jednoho z nich a do jeho kostýmu se oblékla! Dívka jich vlastní hned několik. Kromě Hulka, Thora, nebo Wonder Woman má ještě několik dalších. A který, že si vybrala na důležité školní focení?

Holčička se vymódila do podoby legendy všech superhrdinů - Supermana. Když později rodiče dostali dceřinu fotku v supermanském kostýmu, její tatínke byl z ní tak "paf", že jí okamžitě musel zveřejnit na sociální síti. Podívejte se proto nyní i vy, jak neuvěřitelně roztomile holčička alá Superman na snímku vypadá!

Autor: bin

Diskuze