Matka zkazila synovi dovolenou
Zdroj: Profimedia
Hodná...

HOROR: Mladík chtěl odletět na dovolenou do Egypta. Kvůli jeho matce ho na letišti zatkli!

Těšil se na dovolenou, jenže nakonec nikam neodletěl. Za vše může jeho matka, kvůli které byl mladík na místě zatčen. Co udělala?

Mladík už čekal na letišti v německém Kolíně nad Rýnem na svůj let do Egypta. Stejně jako každý jiný dovolenkář se těšil na odpočinek v teple exotického prostředí. Jenže nakonec neodletěl a to jen kvůli své matce, která na něj zavolala policii.

Proč to udělala? Její důvod je neuvěřitelný. Policistům zavolala, aby mladíka zadrželi, protože měla podezření, že je napojená na Islámský stát a plánuje provést teroritsický útok. Nakonec se ukázalo, že žena neměla jediný důkaz k tomu, že by její syn skutečně něco takového plánoval. Stejně tak kontakty na IS neměl. Policisté potvrdili, že je to obyčejný turista.

„Mladík byl trochu překvapený, když jsme se ho zeptali, jestli se přidal k IS,“ potvrdil podle informací agentury DPA mluvčí příslušné policie. Otázkou zůstává, jestli matka opravdu měla toto podezření, nebo se jen chtěla synovi za něco mstít. O vztazích mezi nimi nejsou známy žádné podrobnosti. Každopádně docílila jedné věci... Chlapci uletělo letadlo do vysněné destinace!
 

Autor: bin

Diskuze