Emma Carey - 1
Zdroj: Profimedia
Nečekaný zvrat

HOROR: Dívce se při seskoku zamotal padák! Stalo se jí něco, z čeho budete mít husí kůži

Emma Carey si chtěla zkusit, jaké je to skočit padákem. Kdyby věděla, že se jí neotevře tak, jak má, nikdy by do toho nešla! Úžasný zážitek se tak ve vteřině změnil v živou noční můru.

6 fotek
Australanka Emma Carey se rozhodla vyzkoušet si tandemový seskok padákem. Sice skákala s intruktorem, ale podle toho, co následovalo, to evidentně není záruka šťastného dopadu. Je normální, že je člověk před seskokem nervózní a přemýšlí, co se může stát. Otázka neotevřeného padáku je vždy na místě, a však když s sebou máte profesionála, který skočil třeba i několiksetkrát, čekáte, že ani tentokrát nebude mít problém. Ale bohužel stačí pochybit pouze jednou...

Když skákala Emma, padák se jí z počátku sice otevřel, ale jeho část se zamotala a lano z něj přidusilo jejího instruktora. Ten během krátké chvíle upadl do bezvědomí a bezradná dívka tak pochopila, že v tu chvíli začíná boj o holý život. Rychlost celého pádu sice přibrzdil částečně otevřený padák, ale nestačilo to k tomu, aby se nic nestalo. Dívka ve velké rychlosti dopadla na zem přímo po nohou! Navíc přímo na ní spadl instruktor, který strávil dramatické okamžiky v bezvědomí.

Emma sice skok zázračně přežila, ale i tak měla to nejhorší teprve před sebou. Do nemocnice jí přivezla záchranka se zlomenou páteří, rozdrcenou pánví a poraněnou míchou. Z oho jasně vyplývá, že přišla krutá prognóza - Emma už nikdy nebude chodit! Jenže zázraky se dějí a i zdánlivě ztracený případ může mít dobrý konec. Emma se nevzdala, cvičila a trénovala, a tak díky poctivé dřině a rehabilitacím začala opět krůček po krůčku chodit! Dnes už pomoc nepotřebuje a jen málokdo by poznal, že tahle dívka měla kdysi tak vážný úraz!

ČTĚTE TAKÉ:
OŠKLIVÉ ZRANĚNÍ: Roman Vojtek prozradil, co se mu před prvním dílem Tváře stalo!
Když sex bolí: 5 nejčastějších zranění při milostných hrách

Autor: bin

Diskuze