Honza Musil
Zdroj: Instagram
Pryč z nemocnice

Honza Musil je doma u manžela. Ten ho neskutečně rozmazluje!

Honza Musil (51) se narodil se šťastnu povahou. Ne každý by totiž dlouhodobý pobyt v nemocnici zvládl s takovou grácií jako on. Na konci loňského roku spadl ze žebříku a poranil si páteř, zlomil několik žeber a propíchl plíci. Nyní, po měsících na lůžku, se může konečně nadechnout čerstvého vzduchu a náležitě si to užívá. Konečně je totiž doma.

7 fotek
Honza Musil sám přiznal, že nad vodou ho držela podpora rodiny a jeho manžela Kuby. Po vážném zranění musel poctivě rehabilitovat každý den. Zpočátku se spekulovalo, že na nohy se už legendární moderátor Áčka nikdy nepostaví. Píle a optimismus ho však hnali kupředu. Nyní se pohybuje tak, jako kdyby se nikdy nic nestalo.

Manžel Kuba je štěstím bez sebe, že má svoji drahou polovičku doma, a tak spolu vyrážejí do nejrůznějších kaváren na snídaně. Od manžela dostal Honza pugét tulipánů, kterým se pochlubil na svém Instagramu. Vděk za návrat domů dokazuje Musil slovy.

„S Jakubem, pejskama... prostě doma. Kolikrát jsem si představoval, jaké to bude a stejně je to potom jiné. Otevřete dveře a někde uvnitř sebe pláčete štěstím. Momentálně pociťuji vděk. Všichni lékaři, sestřičky, fyzioterapeuti a zdravotníci z Vinohrad a Motola si zaslouží velká slova díků. Spolupacientům předávám víru, sílu a odhodlání. Všichni na Spinálce jsou dříči za každý svůj lepší den. Slova díků patří přátelům, kolegům, kamarádům i vám všem, kteří jste na mě mysleli. A nakonec si nechávám svoji rodinu a Jakuba, bez kterých by to bylo po psychické stránce moc složité. Jsem DOMA.... a na žebřík už nestoupnu,“ slíbil věrným fanouškům Honza.

Autor: ham, mivr

Diskuze