Zdroj: TV Nova
Je to pecka

Honza Kopečný z Tvojí tváře založil kapelu a vydal nový VIDEOKLIP: POPelář vám rozproudí krev žilách!

19. 1. 2018

Dříve byl známý jako muzikálový zpěvák. V show Tvoje tváž má známý hlas se stal ale velkým objevem! Pojejím skončení však Jan Kopečný (28) založil kapelu BOTOX, která dneska vydává nový videoklip s názvem POPelář! Jak vznikal? To a více prozradil zpěvák v exkluzivním rozhovoru!

Nadsázka a radost z hudby dává dohromady kapelu BOTOX. Pěvecká a autorská složka kapely vznikla spojením Honzy Kopečného a Petra Ryšavého již kolem roku 2013. Kompletní obsazení kapely aktivně působí od roku 2018, připojením rytmické sekce Matěje Diviše, Petra Bidla a Michaela Říhy. Pilotní singl s názvem POPelář, mají v úmyslu členové kapely začátkem roku nasadit na hitparády českých rádií. Souběžně byl vypuštěn klip, který měl premiéru 19. 1. 2018 ve spolupráci s TV NOVA.

Proč Popelář?
Každý dnes zpívá o lásce a všem s ní spojené. My chtěli zkusit něco trochu jiného, a proto jsme napsali píseň o vysněné práci nejen mě ale i snad každého malého kluka. Na lásku přijde čas později.

Jak jste si užili natáčení?
Spousty práce, zařizování, shánění rekvizit, techniky, lokací a vlastně všeho, co je k natáčení potřeba. To ovšem byla ta příjemná část. Netušili jsme, že to nejhorší nás teprve čeká. Budík ve 4:30 a zkusili jsme si naostro, jaké to je být na chvíli někým jiným. Ale ze všeho nejhorší byla extrémní zima! Takže jsme to nakonec všichni odnesli s pořádnou chřipkou.

Kdo vám s klipem pomáhal?
Tak nějak každý, kdo měl ruce a nohy. Děkujeme!

Kdo vymyslel scénář ke klipu?
Když jsme společně s Petrem vymýšleli tuhle písničku, tak už jsme měli i jasnou představu o klipu. V podstatě jsme už hledali jen ideální prostředí.

Myslíš, že ti k natáčení klipu dopomohla účast v TTMZH?
Vlastně jsem se vrátil zpátky do show a zkusil si další proměnu. S tím rozdílem, že jsem nemusel mít paruku a holit si ruce a nohy...

Co bys popřál klipu?
Přát si, aby se klip dostal k co nejvíce lidem je trošku ohraná písnička. Ale když každý kdo ho uvidí bude mít snad na 3 minuty lepší náladu, tak proč si to vlastně nepřát.

Autor: bin

Diskuze