Gratulujeme!

Honza Bendig ze SuperStar slaví OBROVSKÝ ÚSPĚCH: Za pouhé dva roky si splnil životní sen!

Zpěvák Jan Bendig (24) patří ze SuperStar k hrstce těch, kteří po účasti v pěvecké soutěži dokázali rozjet úspěšnou kariéru. A kdo by si pomyslel, že jeho hvězda slávy už upadá, tak tady má důkaz pravého opaku!

8 fotek
Když Honza Bendig postoupil v roce 2009 v Česko Slovenské SuperStar až do finále, nejspíš spolu s Benem Cristovao (31), Martinem Chodúrem (29) a Mirem Šmajdou (30) netušil, že jim účast v soutěži zajistí až takovou popularitu. Kluci na sobě tvrdě dřeli a jejich píle i trocha toho štěstíčka přinesli časem žádoucí ovoce.

A oblíbený romský zpěvák je toho velkým důkazem! Kromě zpěvu se před časem začal soustředit stejně jako řada dalších umělců na svůj kanál na YouTube. Stačily dva roky a první velké youtuberské ocenění na sebe nenechalo dlouho čekat. „A je to doma! Dorazila mi tahle úžasná odměna od YouTube za 100 TISÍC odběratelů právě na mém YT kanálu. Je to o to sladší, že ještě dva roky zpět jsem tam měl jen něco málo kolem 8 tisíc. Od pár lidí z YouTube scény jsem si tenkrát vyslechl i pár posměšků, že mám tak málo odběratelů. A tak jsem se rozhodl, že pořádně zamakám, změním to a pořádně to rozjedu. a povedlo se...,“ napsal zpěvák k fotce, na které drží pro všechny YouTubery jedno z nejvýznamnějších ocenění - stříbrný YouTube Play Button.

Ten youtubeři získají za zdolání hranice 100 tisíc odběratelů. Na další kousek z této řady si ale bude muset zpěvák sakra máknout. Zlatý YT Play Button totiž dostane až v okamžiku, kdy jeho kanál bude odebírat alespoň 1 milion lidí!

Youtuberka Míša ze Stylewithme: Co si myslím o sebelásce? ROZHOVOR
Youtuberka Not so funny Any: Jaká úskalí vás mohou potkat, když se rozhodnete založit vlastní youtube kanál?

Autor: bin

Diskuze