Je to divočina

Honza Bendig vydává VIDEOKLIP plný hrátek a násilí: Točit vlastní smrt nebylo příjemné!

Dlouho očekávaný videoklip bývalých Superstaristů je konečně tady. Stačilo jen pár hodin od premiéry a klip hlásí už přes 150 tisíc zhlédnutí a na Youtube se dostal i do trendů (V Česku aktuálně na 16. místě a na Slovensku na čísle 3). Zpěvák Jan Bendig a jedna z nejpopulárnějších slovenských zpěvaček Dominika Mirgová ve videoklipu ke skladbě TY A JÁ, odhodili veškeré zábrany a výsledek stojí za to…

3 fotky
Polibky, mazlení, žhavé postelové scény, odhalené poprsí, nevěra a vražda. Tak to je jen zlomek toho, co vás v tomto novém videoklipu čeká.

V úvodní scéně klipu Dominika Mirgová dokonce oblíbeného českého zpěváka zavraždí, když ho kvůli jeho nevěře upálí v autě. „Točit vlastní smrt mi nebylo moc příjemné jelikož jsem hodně pověrčivej. Ale nakonec se to zvládlo. Do budoucna mě už ale nikdo nikdy na budoucí scénu nepřemluví,“ svěřuje se Bendig.

Vedle dramatických scén došlo i na ty pro diváky příjemné. Bazénová scéna, ve které slavná zpěvačka ukazuje i svoje bujné poprsí, má všechny atributy k tomu aby potěšila nejedno mužské oko. „Přiznám se, že jsem se trošku styděla. V jeden moment mám totiž vršek plavek úplně svlečený, jsem s Honzou ve vodě přitulená. Nebylo to špatné ale celou dobu mě pozoroval můj partner Peter a pěkně si mě hlídal,“ přiznává Mirgová, která na Slovensku patří mezi nejúspěšnější zpěvačky a její klipy pravidelně sleduje miliony lidí. „Byla to taková rozlučka s mým stávajícím poprsím, jelikož co nevidět jdu na jeho úpravu. Jsem už matka a už to tam nahoře není co to bývalo a tak si ho nechám zpevnit a trošku zvětšit. Už se moc těším,“ uzavírá své plány Dominika, který finišuje momentálně svoje čtvrté album, které bude vycházet začátkem března.

Song je o vztahu mezi mužem a ženou, kteří se již nenacházejí v období největší zamilovanosti, ale ve chvíli, kdy uvažují o tom, jestli má jejich soužití cenu. Text napsali interpreti společně a svojí částí přispěla také česká rapperka SharkaSs. Je to samozřejmě pomalá balada, jak je duetů o lásce zvykem. Režii klipu obstaral Lukáš Rejmon.

Jan Bendig se po této spolupráci chystá odletět začátkem března do Los Angeles společně s Monikou Bagárovou, kde budou natáčet výpravný videoklip ke svému novému tanečnímu latino duetu.

Autor: bin

Diskuze