Bruce Willis - 1
Zdroj: Profimedia
Mladá kost

Hollywoodský drsňák Bruce Willis ukázal mladou manželku: Je to kočka a kamarádka Krainové

Hollywoodský herec Bruce Willis (61) se rád obklopuje krásnými ženami. V minulosti byl ženatý s kolegyní Demi Moore. Nyní se po jeho boku objevuje mladá kráska, vedle které filmový drsňák doslova září.

4 fotky
S herečkou Demi Moore má Bruce dcery Rumer (28), Scout (25) a Talluhal (22). Manželství ovšem před lety ztroskotalo. Herec si posléze prožil pár nezávazných milostnch avantýrek.

Hollywoodský fešák však na lásku nezanevřel. Od roku 2009 je šťastně ženatý s Emmou Heming (38). Spolu vychovávají čtyřletou Mabel Ray a dvouletou Evelyn Pen. Bruce umí zkrátka jen holky.

Willis se se svou manželkou Emmou pochlubil v New Yorku na koncertě Tonyho Bennetta, kde jazzová legenda oslavila devadesátiny. Vedle krásky slavný šedesátník úplně omládl.

Emma Heming je bývalá modelína. O krásce by mohla vyprávět i česká modelka Simona Krainová, která se s Emmou moc dobře zná. Společně totiž začínali v Paříži. "S Emmou jsem zažila ty nejhezčí chvíle v Paříži. Byly jsme nerozlučné kámošky. Někdy mi to chybí. I ona, ale vzpomínky zůstávají.  Je to jedna z nejůžasnějších, nejmoudřejších, nejvtipnejších a nejkrásnějších bytostí, které jsem kdy v životě potkala. Stále jsme v kontaktu," pochlubila se Krainová na Instagramu. 

Autor: bk

Diskuze