Psí den - 9
Zdroj: www.psiden.cz
Růžovka a těhulka

HOLKY Z ULICE: Patricie ukázala nejlepšího přítele v růžové sukni, Míša zase rostoucí bříško v šatičkách!

Když holky z Ulice vyrazí na akci, nelze si jich nevšimnout. Patricie se pyšně chlubila 'kamarádem' v něžné sukýnce a Míša zvětšujícím se těhotenským bříškem!

10 fotek
V Centrálním parku Lužiny se uskutečnila akce Psí den s Prahou 13, na kterou se dostavilo i několik celebrit se svými psy. Běžel se psí dostih, vytvořil se český rekord ve skoku do výšky tzv. Bobešův skok, soutěžily originální dvojice, pes tahal auto, čipovali se zdarma psi, radil veterinární lékař, mazlíčkové ochutnali snad vše, co se u pro psy k dispozici a především přítomní podpořili nákupy a dárky psí útulky.

Herečka z Ulice Patricie Solaříková si akci moc užila. Dorazila se svojí fenkou Jackie, kterou pro tuhle akci speciálně 'vyšňořila' do modýlku s růžovou sukní. „Je super, že dorazilo tolik lidí se svými pejsky. Jsem ráda, že Psí den takhle dokázal spojit zábavu s osvětou. Je to nejlepší forma, jak dostat do povědomí lidí, aby byli zodpovědnější. Navíc mne překvapilo, že je tu spousta vychytávek jako psí zmrzlina nebo psí jogurt,“ pochvalovala si sympatická herečka.

Kromě ní dorazila i nastávající maminka Míša Tomešová (25) s manželem Romanem (28). „Spousta lidí se mě ptá, co speciálního dávám svým pejsků, že jsou takoví energičtí a vitální. S oblibou odpovídám, že hodně lásky,“ prozradila s úsměvem herečka, která na sobě měla slušivé vzorované zelené šaty, které daly krásněvyniknout jejímu rostoucímu břichu.

Autor: bin

Diskuze