Kristen Stewart
Zdroj: instagram.com
Už v tom má jasno?

Holky nebo kluci? Kristen Stewart konečně promluvila o své orientaci. A tohle vás šokuje!

Kristen Stewart (25), představitelka krásné Belly z filmové ságy Stmívání má zřejmě ráda holky. Jak to tedy má ve skutečnosti. Je lesba nebo ne?

7 fotek
Její vztahy v minulosti byly docela bouřlivé. V době natáčení prvního dílu Stmívání se zamilovala do filmového partnera Roberta Pattinsona (29), se kterým chodila několik let. Vztahem ale nakonec otřásl skandální poměr herečky s ženatým režisérem Rupertem Sandersem (44).

Zvláštní je Kristenina obliba přijímat role sexuálně neukotvených dívek, bisexuálek nebo prostitutek. Navíc se nikdy nebránila tomu, ukazovat se na veřejnosti i se ženami, ke kterým se chovala víc než přátelsky. Vznikly tak spekulace o její sexuální orientaci. V poslední době se hodně mluví o jejím vztahu s osobní asistentkou Aliciou Cargile.

Kristen ale odmítá jasně přiznat, jak to ve skutečnosti má.„Vygooglujte si mě, neskrývám nic. Myslím, že za tři čtyři roky bude spousta lidí, pro které nebude důležité, jestli se definujete jako gay, nebo hetero,“ odpověděla pro magazín Nylon.
 

Autor: lor

Diskuze