Holka od plotny nebo zpěvačka a herečka? Karolína Gudasová umí obojí! - 22
Zdroj: muzikál Mefisto
Šikovná kráska, nebo krásná šikulka?

Zpěvačka Karolína Gudasová skrývá nečekané tajemství! Prozradila, co je její největší vášní, když nezpívá

Krásná zpěvačka, tanečnice a muzikálová herečka Karolína Gudasová prozradila, jak bude trávit Vánoce. Nudit se rozhodně nebude! Řekli byste do půvabné brunetky, že je také vášnivá kuchařka a pekařka?

21 fotek
Vánoční svátky Karolína prý hodně prožívá, především kvůli své malé neteři, kterou si pěkně rozmazluje. Malé princezně nakupuje různé hračky a sponečky, takže není pochyb, že u neteře je určitě velice oblíbená.

Karolína rozhodně nevypadá jako holka od plotny, ale budete se divit! Půvabná herečka už má napečeno šest druhů cukroví a ještě nekončí! Karolína ale neponechává náhodě opravdu nic, dárky už má také nakoupené, a tak může s plnou parádou vyrazit do americké Philadelphie za svými milovanými hokejisty! Řeč je o jejím příteli a bratrovi, kteří za mořem hrají hokej, a právě s nimi bude Karolína trávit svátky.

V roce 2015 se talentované Karolíně doslova splnil sen, protože získala cenu Thálie za mimořádný jevištní výkon a podařilo se jí tak porazit neméně talentovanou vítězku první řady Tvojí tváře Hanu Holišovou. Pro mladou herečku to byl krásný zážitek a vůbec nedoufala, že by se jí takový úspěch mohl podařit. O to větší radost to samozřejmě byla.

Zajímá vás, jaký nejkrásnější dárek k Vánocům Karolína dostala? Byly jí asi 4 roky a dostala od rodičů krasobruslařské boty, protože přímo na led kvůli nízkému věku ještě nemohla. Asi tři měsíce je nechtěla sundat a stále v nich doma tančila. A nejhorší dárek? Podle Karolíny nejhorší dárky nejsou. Pokud jsou dané z lásky, tak je každý dárek krásný.

Sympatickou herečku a zpěvačku můžete momentálně vidět v muzikálu Mefisto, Sibyle nebo v Mýdlovém princi. Má toho opravdu hodně a moc se těšíme na její další role, kde bude moci předvést svůj talent.
 

Autor: mic

Diskuze