Alivia Kraft - 1
Zdroj: facebook.com
Láska a pevná vůle

Holčička kvůli nemoci neměla žít ani rok! Pak se stal zázrak

Malá Lilli Kraft se narodila s Edwardsovým syndromem, který se neslučuje se životem. Pevná vůle a odhodlání ale zapříčinily to, že je dívka stále naživu!

Alivia čekala s manželem druhé dítě a už podle ultrazvuku lékaři viděli, že je něco v nepořádku. Nejdříve si mysleli, že holčička trpí častějším Downovým syndromem. Nakonec se ale ukázalo, že se jedná o syndrom Edwardsův. Jedinci postižení touto nemocí často nepřežijí ani porod a pokud ano, nežijí déle jak rok.

Rodiče si ale holčičku nechali. Měli sice problém najít nemocnici, která by byla ochotná udělat u nich tak riskantní porod, ale nakonec ji přece jen našli. Když to na Alivii přišlo, podstoupila císařský řez. Nechtěla riskovat ani o trochu více, než bylo nutné.

Lékaři dívce stanovili smutnou prognózu. Nedožije se ani jednoho roku! Rodiče ale celou dobu věřili, že tu jejich holčička s nimi bude co nejdéle. Důsledná péče a nekonečná láska dodali dívence sílu žít a dnes už jí jsou krásné dva roky. Tak snad takových let zažije ještě mnoho!
 

Autor: bin

Diskuze