Holčička našla staré dopisy - 2
Zdroj: Profimedia
Tohle nečekali

Holčička (3) našla milostné dopisy rodičů: Ani ve snu je nenapadlo, co s nimi děvčátko udělá!

Manželský pár po letech zavzpomínal na vtipnou historku, starou víc jak padesát let. V minulosti je tato událost dostala do velkých rozpaků. Vše způsobila jejich malá dcera a její nevinná hra na pošťačku.

Před lety si zamilovaní rodiče psali lechtivé dopisy, když je od sebe dělila velká dálka. V té době ještě nebyl telefon ani emaily. Korespondenci pak měly na památku schovanou doma.

V šedesátých letech minulého století posílal mladík, který pracoval na moři, své milované. Ta si je s láskou četla a ukládala na místo, o kterém si myslela, že tam budou v bezpečí. "Jednoho dne jsem se vracel z práce a sousedé se na mě šklebili. Všechno jsem pochopil, když jsem přišel domů," řekl muž pro britský Mirror.

Manželka mu oznámila, že jejich tříletá dcera našla milostná psaníčka a zahrála si na pošťačku. Obešla všechny domy v okolí a do schránek jim rozdala dopisy rodičů. Sousedé ženě pak psaníčka postupně nosili zpátky. Podle výrazu jejich tváře pochopila, že většina z nich neovládla svou zvědavost a přečetla si je. Dnes se touto historkou manželé už jen baví, ale tehdy je přivedla dcera do velkých rozpaků. "Tvářím se, že se nic nestalo," dodala matka malé holčičky.

Autor: mk

Diskuze