Brianna Florer - 1
Zdroj: facebook.com
Děsivý případ

Holčička (†2) začala náhle zvracet krev. Druhý den zemřela! Rodiče mohli tragédii zabránit

Malá holčička (†2) začala z nenadání zvracet krev. Vše dopadlo tragicky. O den později už byla bohužel mrtvá. Rodiče celé situaci ale mohli předejít!

Ještě minulý rok slavila rodina Florer Štědrý den s nadšením. Co přišlo pak ale nikdo nečekal. Pouhé dva dny po Vánocích dostala malá Brianna Florer vysoké horečky. Byla celá bledá a matka si myslela, že má chřipku. Její stav se ale zhoršoval každou sekundu.

Když později holčička začala vykašlávat krev, rodiče již na nic nečekali a zavolali záchranku. Malé dítě bylo okamžitě převezeno do nemocnice přímo na operační sál. Doktoři se snažili v průběhu dvouhodinové operace silné krvácení zastavit, avšak bezúspěšně.

Teprve až rentgenové snímky odhalily, co se nebohé Brianně vlastně stalo. Spolykala totiž malé baterie. Podle lékařů se z baterie uvolnila kyselina, která poleptala a poškodila tepnu. 

Dívenka spolkla šest baterií, proto teď její rodiče varují všechny ostatní páry s dětmi, aby na ně dávali velký pozor a nenechávali baterky v blízkosti dětí.

Autor: pet

Diskuze