Partnerky hokejistů
Zdroj: Isifa/Thinkstock
Hot News Krásky jdou po hokejkách

Hokejisté teď mají napilno. Které největší krásky jim zahřívaly postel?

Aktualizováno 15.5. 2013 11:25

Čeští hokejisté jsou obklopeni krásnými ženami. Missky, modelky a zpěvačky se na ně přímo lepí. Jak to vlastně mezi sebou měli nebo mají? Které byly ty nej?

 

Jiří Hudler je malý, nenápadný klouček, ale chodil se skutečnými hvězdami showbyznysu. Nejdřív rok spal s Agátou Hanychovou, dnes Prachařovou, která s nikým nevydržela tak dlouho jako právě s ním, a poté sbalil Simonu Krainovou.

Simona Krainová

Hokejista Martin Ručínský se hanbit také nemusí. Chodil s nádhernou Petrou Faltýnovou, která teď v noci zahřívá Leoše Mareše, moderátorkou Michaelou Ochotskou nebo topmodelkou Veronikou Vařekovou.

S mzinárodní kráskou Vařekovou byl dlouho dobu ve vztahu také Petr Nedvěd, který si ji dokonce vzal. Za dva roky se kvůli oboustranné pracovní vytíženosti rozváděli. Liberecký hokejový veterán zažil také románek s moderátorkou a misskou Dianou Kobzanovou.

Hokejista Jaroslav Bednář má nyní pod peřinou Českou Miss 2007 Lucii Hadašovou. Předtím ale chodil se zpěvačkami Helenou Zeťovou a Darou Rolins. Čilý to chlapík.

Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr si partnerky vybírá pouze z celebritího rybníčku. Chodil s modelkami Ivou Kubelkovou,  Andreou Veršovou a naposledy s Innou Puhajkovou (která se stala slavnou až po jeho boku). Románky prožil však také s moderátorkou Lucií Borhyovou nebo s jinou televizní hvězdou Nicol Lenertovou.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Vědci dokázali: Hudebníci jsou více sexy než sportovci

Inna Puhajková: Krása a sport – to jde k sobě

 

Bývalý řízný obránce a politik ČSSD Jiří Šlégr, který se nedávno rozvedl s Kateřinou Šlégrovou, žije momentálně s modelkou Lucií Královou.

Missky Michaela Štoudková a Tereza Chlebovská si vystřídaly hokejového brankáře Ondřeje Pavelce. Obzvlášť u Michaely to nebyl zdaleka jediný hokejový partner.

Míša Štoudková příléta v helikoptéře mezi hiphopery

Jeden slavný „zářez“ má zatím hokejista Martin Tůma. Ten měl za manželku Kateřinu Kristelovou. Je však velmi pravděpodobné, že až bude na návštěvě doma, nějakou slavnou krásku si zase narazí.

Zcela bez poskvrnky je také sympatický hokejista Tomáš Plekanec. Našel si jednu slavnou krásku Lucii Vondráčkovou a vzal si ji. Nyní mají krásného syna Matyáše a oba si skvěle fungující manželství pochvalují.

Před fotbalistou Tomášem Řepkou si prsatá modelka Vlaďka Erbová užívala manželství s hokejistou Zdeňkem Baheňským.

V loňském roce se rozvedl Patrik Eliáš. S rosničkou Petrou Eliáš Volákovou mu to nevyšlo podle představ. Miss Veronika Machová o Vánocích porodila syna hokejistovi Romanovi Červenkovi.

Pohledné blondýnky či brunetky obklopovaly slavné sportovce vždy. Jaké páry se vytvoří po tomto mistrovství světa, to teprve uvidíme!

Autor: pet

Diskuze