Jiří Hudler
Zdroj: isifa.com/Profimedia
Trochu přebral?

Skandál hokejisty Jiřího Hudlera: Na letišti na něj čekala policie! Za co ho odvedli?

Český útočník a bývalý hokejový reprezentant Jiří Hudler (33) letěl z New Yorku zpět do České republiky. Po přistání na něj ale místo rodiny čekala na letišti policie! Co provedl?

5 fotek
Do Boeingu 747 společnosti Delta Airlines nastupoval podle všeho hokejista Jiří Hudler v „rozjeté náladě“. Zda byl posilněn alkoholem se s jistotou zatím neví. Nicméně si z paluby udělal takřka vlastní klub! Během letu pořvával na palubě, což obtěžovalo ostatní pasažéry byznys třídy.

A očividně mu chyběla dámská společnost! „Tohle není žádná párty, až přistoupí holky, tak se to teprve rozjede,“ tlumočil Blesku jeho slova šokovaný cestující. Hudler se uklidnil až poslední hodinu před přistáním, protože vysílením usnul. Na letišti ho ale čekalo překvapení!

Podle svědků ho z letadla doprovázeli policisté, kteří byli přivoláni piloty pomocí vysílačky. Takové přivítání hokejista určitě nečekal. Možná proto se snaží veškerou ostudu zatloukat. „Nic se nestalo, byl to jen takovej malej incident,“ řekl Blesku Hudler před domem, kde bydlí. Otázkou zůstává, jak by on sám reagoval, kdyby takové výtržnosti dělal během letu někdo jiný…

Autor: veh

Diskuze