Žaludek z betonu

HODNĚ ODPORNÉ VIDEO: Hnusák si natočil, jak jí živé myši! Jdou po něm ochránci zvířat

Asijská kuchyně je většině Čechů blízká obvykle skrze oblíbené sushi, thajské nudle a 'Čínu'. Odvážnější ochutnají i méně tradiční pokrmy, avšak to, z čeho si udělal pochoutku tenhle mladík, by možná nesnědl ani kdejaký Asiat.

Asiaté jsou velkými vyznavači všeho zdravého i za cenu toho, že je to třeba na pohled i na chuť nesmírně odporné. Minimálně z pohledu průměrného Evropana. Fenomén smaženého hmyzu si již získal jisté sympatie a příznivce i u nás, kolikrát prý taková křupavá kobylka osmahlá na trošce oleje chutná jako tradiční české smažené brambůrky.

Kromě toho jsou naši východní zemští spoluobyvatelé vyznavači mořských plodů na mnoho způsobů. Jedním z nich je pojídání těchto lahůdek v syrovém stavu, zkrátka tepelně neupravených. Takže pokud navštívíte východní kontinent, nebude výjimkou, že vrcholnou delikatesou místní restaurace bude nejen syrová, ale navíc živá chobotnička. Nebo syrové srdce z právě usmrceného hada, které je ještě teplé a stále tepe, je prej velmi zdraví prospěšný pokrm.

Co ale snědl tenhle korejský mladík, tomu neuvěříte. V mističce s večeří měl živá holátka myší. Aby však chuť nebyla příliš mdlá, namáčel si malé myšky do tradiční asijské sójové omáčky. Po tom, co ve videu ochutná první myšku, zjistí, že chuť není zas tak skvělá, jak asi očekával, a do sójovky přidá ještě ostré wasabi. Aby toho nebylo málo, celou tuhle prasárnu zapíjí plechovkou piva. Podívejte se sami na bizarní video, které pobouřilo nejen ochránce zvířat! Mě také.

Autor: bin

Diskuze