Jiří Pomeje a Petr Plaček
Zdroj: Profimedia / facebook
Bývalý vs. současný

Hodně drsná slova: Zhrzený Jiří Pomeje se tvrdě opřel do svalnatého přítele Andrey!

Po dlouhém boji s rakovinou se Jiří Pomeje (53) dal na pití alkoholu a Andrea Pomeje (30) už toho měla dost. S manželem se rozešla a brzy si našla novou lásku Petra Plačka (38). Toho ale bývalý dabér a herec zrovna dvakrát nemusí.

5 fotek
Svalovec Petr Plaček, nový milenec Andrey Pomeje, poprvé promluvil o jejich vztahu. A zmínil se také o Jiřím Pomeje, který se do něj naváží. Tvrdí, že ho sice lidsky chápe, přesto si ale myslí, že dost přehání. A to především v názorech na Plačka.

"Chápu, že kdyby Andrea byla s kýmkoli, každý pro něj bude špatný. Myslím si, že pro chlapa, který má s manželkou dítě a rozvádí se, nebude nikdo na světě dobrý. Rozumím mu. Říká o mně, že jsem pedofil a gay. To je možná blbé, ale nezazlívám mu to," postěžoval si namakaný přítel Andrey Pomeje webu Extra.cz.

Pomeje by si měl ale možná přestat vyskakovat, protože s berlemi, s kterými teď chodí, a ve své aktuální kondici, by si asi s Plačkem vyrovnávat účty takříkajíc "po chlapsku" z očí do očí nechtěl. Plaček vše ale bere s rezervou a vypadá to, že se do žádné potyčky s Pomejem nechystá. "Ze zásady se nemstím. To by musel něco udělat Andy, abych se do toho vložil. Útoky na mne jsou mi jedno," dodává.

Autor: mk

Diskuze