Zorka Hejdová - 6
Zdroj: oficiální zdroj
Parádní modelka!

Hmmmm... Zorka Hejdová se svlékla. Věděli jste, že je moderátorka tak krásná?

Zorka Hejdová se při focení pod módní návrhářkou Michaelou E.G. Maškovou pořádně odvázala a nafotila kolekci spodního prádla.

12 fotek
Zorka je tváří módní značky M.E.G již druhým rokem. V letošní kolekci SHINE nechyběly kožešiny, svatební kousky, ani sportovní teplákové soupravy a krajkové spodní prádlo. Vše je ručně šité, malované a vykládané originálními kamínky Swarovski. Jelikož Zorka s módní návrhářkou spolupracuje už nějakou dobu, souhlasila i s nafocením odvážnějších fotografií. A co víc, společnost jí navíc dělali svalnatí sportovci, hokejisté karlovarské Energie.

"Jednalo se rozhodně o odvážnější focení, chvíli jsem se i dost styděla. Vlastně jsem focení prádla původně zamítla, ale vzhledem k tomu, že fotila Jana, spoléhala jsem na to, že se budu stydět o něco míň a hlavně, že fotky nebudou působit vulgárně, ale budou vkusné, a to se myslím podařilo. Navíc prádlo je opravdu krásné."

Focení proběhlo v Karlových Varech, přímo v Karlovarském městském divadle a v Grand hotelu Pupp. Jednalo se o v několika případech o opravdu exkluzivní prostory, které jsou k focení přístupné jen výjimečně.

Fotografie, které nafotila talentovaná Jana Mensátorová budou také součástího charitativního kalendáře nadačního fondu MEG Charity, jehož je Zorka patronkou a Grandhotel Pupp hlavním partnerem.

Autor: der

Diskuze