Svatební fotka - 1
Zdroj: YouTube.com
Hit internetu

BACHA NA HLAVU! Nevěsta chtěla fotku s prolétajícím vrtulníkem. Dopadlo to tragicky

Umělecká fotka s krásami přírody na pozadí není nic dech vyrážejícího.Takže vrtulník všem přišel vhod. Jenže se to celé trochu vymklo z rukou...

Fotografie, kterou pořídil asijský profesionální fotograf Leung, měla původně zobrazit pouze dívku ve svatebním, jak se "kochá" krásnou islandskou přírodou. Líbezná fotka však byla nemilosrdně narušená nečekaným objektem.

Islandská pobřežní hlídka ve stejnou dobu letěla zrovna někoho zachraňovat .Když přeletěli nad jezerem, které zároveň bylo skvostným pozadím pro fotografovo umělecké dílo, pózovala dívka fotografovi zády k jezeru se zavřenýma očima. Aby fotka působila dost éterický, smyslně si přidržovala svatební závoj. Okamžitě se s fotografem domluvila, že vrtulníku využijí.

V momentě, kdy přelétal vrtulník nad modelkou, vycvaknul fotograf tento záběr. Vrtulník na snímku vypadá, že je mnohem blž, než ve skutečnosti byl, a tak optická iluze vytvořila přímo jedinečnou podívanou. Nečekané překvápko nakonec dopomohlo vzniku exkluzivní fotografie, která se stala jednou z nejlepších svatebních fotek světa!

Jak můžete tedy vidět, nevěstu letící stroj poměrně překvapil a připravil ji o její krásný závoj, ale nebýt toho, nebyla by dnes na světě tahle unikátní, na pohled až nebezpečím zavánějící fotografie. Může být ráda, že neletěl níž a netrefil jí přímo do hlavy.

Autor: bin

Diskuze