Martine, jeď!

Hit českých Vánoc? Možná to bude tento od finalisty SuperStar!

Už cítíte vánoční náladu? Už jste poznali, že Vánoce se nezadržitelně blíží? Ne? Tak po této písničce od finalisty SuperStar už pochybovat nebudete.

Klip Vánoční pokřtili Jiří Werich Petrášek - moderátor,herec a skvělý kantor, syn pana Wericha a taky singl pokřtil Marek Černoch - politik, zpěvák a úžasný člověk. akci moderoval Honza Musil - moderátor.

Na akci vystoupil Marcus Revolta a program ozdobila Marta Musilova ve spolupráci s Danou Dobřichovskou módní přehlídkou. Vánoční videoklip se natáčel v Olomouci na vánočních trzích, ve školce s dětmi, ve sdružení Credo nebo na veřejném bruslení na dolním náměstí v Olomouci.

Finalista SuperStar 2013 Martin Šafařík byl všem vděčný za pomoc. "Vánoční klip a jeho realizace byla skvělá, moc rád bych poděkoval bratrům Gajdošovým za natočení a sestříhání klipu."

Jiří Werich Petrášek říká o křtu: "Skvělá parta, výborný zpěvák, prima kamarádi! Co mohlo člověk čekat lepšího na křtu vánočního videoklipu Martina Šafaříka. Zpěvák, který má velké charizma a před sebou krásnou a tvůrčí budoucnost! Bylo mi ctí dělat mu kmotra. Tohle jméno se bude uvádět stále častěji v souvislosti s českou populární hudbou. Jen tak dál Martine!!!"

Marta Musilova říká o křtu: "Martinovi přeji aby byl klip úspěšný, což víme už teď, že je. Křest Martina byl v takové atmosféře, jakou jsem dlouho na pražských akcích nepocítila. Když se sejdou přátelé a přející média, je úspěch na světě. Chtěla bych Martinovi poděkovat, že mi dal prostor předvést i moji práci, tvorbu šatů, které předvedly modelky."

Autor: pul

Diskuze